ПрАТ "Гніванське ХПП"

Код за ЄДРПОУ: 00953318
Телефон: 0674303264
e-mail: gnivanhpp@agro-corp.com.ua
Юридична адреса: Україна, Вінницька область, Тиврівський район, м. Гнівань, вул. Промислова, 1, 23310
 
Дата розміщення: 28.04.2017

Річний звіт за 2016 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); Гнiванське пiдприємство по прийманню зернових i олiйних культур було створене в 1933 роцi.
В 1992 роцi колектив Гнiванського хлiбоприймального пiдприємства перейшов на орендну форму господарювання - пiдприємство перетворилось в орендне пiдприємство "Гнiванське ХПП". Вiдкрите акцiонерне товариство "Гнiванське хлiбоприймальне пiдприємство" засновано вiдповiдно до рiшення РВ ФДМУ по Вiнницькiй областi та Товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю "Гнiванське хлiбоприймальне пiдприємство" вiд 28 сiчня 1998 р. шляхом перетворення Гнiванського хлiбоприймального пiдприємства структурної одиницi обласного орендного пiдприємства елеваторної та зернопереробної промисловостi у вiдкрите акцiонерне товариство вiдповiдно до Закону України "Про господарськi товариства" вiд 19.09.1991 р. №1576-ХII, Закону України "Про особливостi приватизацiї в агропромисловому комплексi" вiд 10.07.1996 р.
Пiдприємство поступово розвивалось. На даний час на пiдприємствi є 14 зернових складiв, зерновою емкiстю 32000 тон. В 1974 роцi та в 1984 роцi побудованi зерносушарки ДСП-32. В 1997 роцi побудовано млин потужнiстю 40 тон на добу.
Проведена реконструкцiя вагового та вантажно-розвантажувального господарства. Велика увага придiлялась соцiальному розвитку. В 1984-1995 роках збудованi житловi будинки.
В 2010 роцi побудовано зерносушарку "Україна-50" загальною потужнiстю 1500 тон на добу.
19.04.2011 р. - з метою приведення дiяльностi товариства у вiдповiднiсть до вимог Закону України "Про акцiонерi товариства" змiнено найменування Вiдкритого акцiонерного товариства "Гнiванське хлiбоприймальне пiдприємство" на Приватне акцiонерне товариство "Гнiванське хлiбоприймальне пiдприємство" .
Злиття, подiлу, перетворення, видiлу в звiтному перiодi не було.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; ПрАТ "Гнiванське ХПП" складається з таких структурних пiдроздiлiв:
- виробнича дiльниця - приймання, зберiгання, очистка та сушiння зерна;
- ремонтно-механiчний цех;
- електроцех - обслуговування та ремонт обладнання;
- лабораторiя для визначення якостi вхiдної сировини, контроль за веденням технологiчного процесу.

Дочiрнi пiдприємства, фiлiї, представництва та iншi вiдокремленi структурнi пiдроздiли не створювались. Змiн в органiзацiйнiй структурi емiтента у вiдповiдностi з попереднiм звiтним перiодом не було.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; 1. Середньооблiкова чисельнiсть працiвникiв облiкового складу (осiб) - 71
2. Середньооблiкова чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом (осiб) - 1.
3. Чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осiб) - 8 осiб.
4. Чисельнiсть позаштатних працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу - 0
Фонд оплати працi 3033,1 тис. грн.
Фонд оплати працi збiльшився вiдносно попереднього року на 1140,5 тис.грн. Збiльшення пов’язане з значним ростом обсягiв виробництва, збыльшенням кылькосты працюючих та з ростом мiнiмальної ставки заробiтної плати.
Спецiальних та обов'язкових кадрових програм, спрямованих на забезпечення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв на пiдприємствi не має.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; Емiтент не належнiсть до будь-яких об'єднань пiдприємств.
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; Емiтент не веде спiльну дiяльнiсть з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; Пропозицiї щодо реорганiзацiї з боку третiх осiб протягом звiтного перiоду до Товариства не надходили.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); Класифiкацiю актiв та зобов'язань здiйснювати виходячи з термiну один рiк. Визнання, оцiнку та облiку основних засобiв здiйснювати вiдповiдно до П(С)БО 7 "Основнi засоби". Одиницею облiку вважати об'єкт основних засобiв та iнших матерiальних необоротних активiв. Групування основних засобiв в аналiтичному облiку проводити згiдно з вимогами Iнструкцiї про застосування Плану рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов'язань та господарських операцiй пiдприємств i органiзацiй, затвердженої наказом Мiнфiну України вiд 30.11.1999 р. №291 (далi - Iнструкцiя № 291).
В складi малоцiнних необоротних активiв облiкувати об'єкти вартiстю до 1000 грн. та очiкуваним строком використання (експлуатацiї) бiльше одного року ( або операцiйного циклу).
Амортизацiю об'єктiв основних засобiв нараховувати такими методами:
а) будiвлi та споруди;
б) машини та устаткування;
в) iншi об'єкти основних засобiв - методом згiдно податкового законодавства.
Амортизацiю малоцiнних необоротних активiв нарахувати у першому мiсяцi їх використання у розмiрi 100 % їх вартостi.
Нарахування зносу (амортизацiї) по основних засобах в перiодi, що перевiрявся, проводилось вiдповiдно до П(С)БО 7 прямолiнiйним методом.
Визнання, оцiнку та облiк нематерiальних активiв здiйснювати згiдно iз П(С)БО 8 "Нематерiальнi активи". Одиницею облiку вважати окремий об'єкт нематерiальних активiв.
Фiнансовi iнвестицiї вiдображати в облiку i звiтностi вiдповiдно до П(С)БО 12 "Фiнансовi iнвестицiї" з урахуванням вимог П(С)БО 13 "Фiнансовi iнструменти". Фiнансових iнвестицiй на пiдприємствi немає.
Визнання, оцiнку та облiк дебiторської заборгованостi здiйснювати вiдповiдно до П(С)БО10 "Дебiторська заборгованiсть".
Товарно-матерiальнi цiнностi визнавати, оцiнювати та облiкувати згiдно з вимогами П(С)БО 9 <Записи>. Одиницею запасiв вважати кожне найменування цiнностей.
Предмети строком використання менше одного року, що супроводжують виробничий процес протягом звiтного перiоду, облiковувати на рахунку 22 <Малоцiннi та швидкозношуванi предмети>. У момент передачi таких активiв в експлуатацiю списувати їх з балансу з одночасною органiзацiєю їх оперативного кiлькiсного облiку за мiсцями експлуатацiї i вiдповiдальних особах протягом строку фактичного використання таких предметiв.
Готову продукцiю та незавершене виробництво облiковувати за фактичною виробничою собiвартiстю.
Оцiнку вибуття сировини, матерiалiв , напiвфабрикатiв, МШП, iнших виробничих запасiв i готової продукцiї здiйснювати методом нормативних витрат.
Спецодяг, виданий у пiдзвiт працiвникам, облiковувати на особистих картках останнiх протягом усього встановленого термiну його використання. Списання спецодягу з пiдзвiту до закiнчення встановлених термiнiв його використання здiйснювати тiльки на пiдставi актiв про його непридатнiсть. Акти здавати в бухгалтерiю вiдповiдно до графiка документообороту.
Визнання , оцiнку та облiк зобов'язань здiйснювати вiдповiдно до П(С)БО 11 <Зобов'язання>.
Заробiтну плату нараховувати вiдповiдно до колективного договору - за тарифними ставками (окладами).
Визнання та вiдображення в облiку доходiв здiйснювати вiдповiдно до вимог П(С)БО 15 <Дохiд>.
Визнання та вiдображення в облiку витрат здiйснювати вiдповiдно до вимог П(С)БО 16 <Витрати>.
Облiк витрат пiдприємства вести за допомогою рахункiв та класу 9 <Витрати дiяльностi>.
Застосовувати показний метод облiку витрат на виробництво i калькулювання собiвартостi продукцiї.
Розрахунок виробничої собiвартостi здiйснювати для кожного об'єкта облiку витрат окремо.
Податковий облiк на пiдприємствi ведеться згiдно з чинним законодавством з чiтким визначенням валових доходiв i валових витрат з оподаткування прибутку пiдприємства, визначення податкових зобов'язань з ПДВ по вiдвантаженiй покупця продукцiї, роботами, послугам, авансiв отриманих вiд покупцiв за продукцiю, робiт, послуг з випискою податкових накладних. Податковий кредит ПДВ формується за рахунок отриманих вiд постачальникiв товаро-матерiальних цiнностей, якi вiдображеннi в податкових накладних по першiй подiї.
основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Iнформацiя про основнi види послуг, що надає емiтент:
- складське зберiгання зерна;
- вiдвантаження зерна автомобiльним транспортом;
- сушка зерна;
- очистка зерна;
- приймання;
- вiдвантаження зерна залiзничним транспортом

Приймання та вiдвантаження зерна здiйснюється, як автомобiльним, так i залiзничним транспортом з ретельним зважуванням вiдповiдними вагами (80т., 60т. та 150т., якi пройшли метрологiчну атестацiю).
Добова пропускна потужнiсть пiдприємства з приймання зерна автотранспортом становить 2000 т/добу, а з вiдвантаження зерна: залiзничними вагонами - 1000 т/добу, автомобiлями – 800 т/добу.

Сертифiкована потужнiсть зберiгання елеватора в 2016 роцi – 65 100 тон. (з них: ПрАТ «Гнiванське ХПП»- 45,9, ПП «Корнер»-19,2)
В 2016 роцi пiдприємством надано послуг по елеватору на суму 10,0 тис. грн.; продано матерiалiв на суму 0,212 тис. грн.
Послуги надавались резидентам України.

Кiлькiсть постачальникiв за основними видами сировини та матерiалiв, що займають бiльше 10 вiдсоткiв в загальному об"ємi постачання:
- ТОВ “Скела Терцiум” - постачання газу;
- Вiнницяобленерго АКСО Тиврiвськi ЕМ - постачання електроенергiї;
- ПрАТ Гнiванський СЗБ - постачання бетону;
- ТОВ “Гнiванський кар”єр” - щебiнь;
- ФОП Лук”ян М.Ф. – запаснi частини.
Конкурентами пiдприємства є Немирiвський, Вiнницький та Турбiвський елеватори, якi входять до ТОВ "СХК "Вiнницька промислова група".
Пiдприємство не залежить вiд сезонних змiн.
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; Iнформацiя про основнi придбання або вiдчуження активiв за 2012 рiк:
Найменування Придбання Реалiзацiя списання

Автомобiльнi ваги 60тн./80 144 443,18
Автопогрузчик 64 000,00
Агрегат АРС-400 2 502,59
Агрегат БИС 1 2 400,00
Агрегат мукомольний "Харькiв" 522 084,92
Альтанка 6 632,51
Альтанка для вiдпочинку 10 447,07
Артезiанська скважина 9 976,47
Артезiанська скважина 14 132,83
Асфальтмайданчик 2000м.кв 70 061,43
Асфальтоплощадка 1500м.кв 52 535,80
Атомобiлерозвантажувач гуар-30 19 242,98
Атомобiлерозвантажувач Гуар-30 18 040,50
Башня Рожновського 15 449,53
Белiзномер Блик Р-3 17 200,00
Бункер зерновий 100 000,00
Бункер зерновий 100 000,00
Бункер зерновий 75 225,00 75 225,00
Бункер зерновий 64 600,00 64 600,00
Бункер пiд висiвки 18 371,23
Бункер пiд зерно 5 618,25
Бункер пiд зерно 5 501,90
Бункер пiд муку 22 519,42
Бункер пiд полову 11 119,37
Бункер-зволожувач дозуючий 18 693,46
Вага PS 360/С/1 4 416,67
Вага з лабораторiєю 159 098,49
Ваги електроннi КБ 240 5 175,00
Вагова/пост №2/ 14 496,62
Вентилятор ВО-5 5 000,00
Вентилятор ВО-5 10 000,00
Вентилятор ВО-5 10 000,00
Вентилятор СВМ-5М 6 500,00
Верх. транспортер. галерея мiж вишкою скл.8i ск.10 1 532,29
Верхнiй транспортер скл. 8 6 233,78
Верхнiй транспортер скл. 9 27 933,73
Верхня галерея мiж ж/д бункерами 60 704,95
Вимiрювач деформацiї клейковини ИДК-5М 6 100,00
Вiдеосистема 41 340,15
Влагомер НЕ-lite 8 4 269,17
Водозабiр iз свердловини 7 741,45
Вологомiр Dickey-gohn GAC 41 591,65
Газопровiд середнього тиску 36 677,31
Галерея мiж сушаркою i вишкою скл.8 7 919,45
Горизонтальний цепний транспортер Honeyville ND-F 109 866,67
Делiтель УДЗ-1М 3 823,33
Дозатор АД 20 200,00 24 825,72
Дозатор АДВ-50-Ш-МВ тензометричний ваговий 41 800,00
Завальна яма №1 1113,360,64
Завальна яма №2 747 390,06
Заправочний пункт №1 14 686,99
Зернова сушарка U-3518 6 655 040,28
Зернова сушарка UGT6313 1 785 658,67
Зерновий склад 10 механiзований 156 617,91
Зерновий склад 11 механiзований 202 375,17 390 664,96
Зерновий склад 12 механiзований 49 069,52
Зерновий склад 13 225 297,73
Зерновий склад 14 192 137,09
Зерновий склад 8 механiзований 186 708,20
Зерновий склад 9 механiзований 203 866,28
Зерносушарка ДСП-32/газова/ 369 424,35
Зерносушарка Україна -50 2 896 334,92 2 896 334,92
Зерносушильна установка Україна -50 1 230 164,28
Зерносховище №1 3 161 648,65
Зерносховище №2 3 161 648,65
Зерносховище №3 3 161 648,65
Зерносховище №4 3 161 648,65
Зерносховище №5 3 195 848,66
ИДК-5М 9 9 6 312,50
Кабельна лiнiя 8 467,96
Камера спостереження 3 281,67
Катодна станцiя 1 435,86
Кiмната приймання їжi 7 402,00
Кiмната приймання їжi/пекарня/ 41 651,30
Колодязь 1 125,00
Комора /цементний склад/ 46 439,50 108 053,53
Комора №1/столярний цех/ 46 360,83
Компресор ПКС-3,5 11 000,00
Компресорна установка/фiльтр+приладА-82/ 14 574,00
Комп'ютер 2 912,00
Комп'ютер на базi AMD 3 890,04
Комп'ютер на базi AMD 5 12 17 374,66
Конвеєр ленточний верх.ТМ62 18 040,93
Конвеєр ленточний верх.ТМ62 16 711,57
Контора з магазином 122 272,51
Контора/лiсоторговий/ 20 247,76
Лабораторiя 34 269,64
Лабораторний прибор 24 330,37
Лебедка ТЛ8А 48 790,57
Матерiальний склад 14 584,12
Механiзацiя в скл. 11 18 960,86
Мехмайстерня 75 675,82
Млин ЛЗМК 840,00
Млин ЛЗМК 840,00
Молот дробiлка 6 031,91
Нижн.тр-тер скл.8 31 522,59
Низьковольтна ЛЕП 1,95 км воздушна 1346
Норiйна вишка №12/2/мiж скл.№7 i №12/ 18 360,92
Норiйна вишка бiля БСХ-200 116 159,52
Норiйна вишка склад 11 в торце 15 161,72
Норiйна вишка склад 12 в торце 34 641,69
Норiйна вишка склад 7 в торце 40 000,00
Норiйна вишка/новий комплекс/ 11 745,16
Норiя ЕКЗ 100/20 1 200 700,00
Норiя ЕКЗ 100/20 62 725,44
Норiя ЕКЗ 100/22 62 725,45
Норiя ЗСЖ 17 тнж -45 90 398,98
Норiя ленточна с.12 17 112,76
Норiя ленточная скл.8 1 481,46
Норiя ленточная скл.8 1 481,46
Норiя ленточная у сушiлцi ЗСЖ-17 17 265,58
Норiя Н-5 771/136 3 230,09
Норiя лєнточна скл. 8 1 481,46
Норiя НЦ2*20 2 697,64
Норiя НЦ2*20 2 697,64
Огорожа з/б 495м 38 507,06
Оперiзуючий транспортер скл 10 5 961,10
Охолоджувач зерна для з/сушарки Україна 50 117 656,50
Пiдїздна площадка мiж скл.8 i скл.10 74 626,14
Пiдмостки елеваторнi 1 850,30
Пiднавес прибудований до стiни 117 824,40 117 824,40
Пiдсобний комплекс 41 338,62 41 338,62
Пневмосепаратор L950мм 11 521,00
Пневмосепаратор L950мм 9 710,00
Погрузчик КШП5 3 838,39
Погрузчик КШП5 2 921,29
Погрузчик КШП6 5 171,49
Погрузчик КШП-6 М ковшовий шнековий 13 000,00
Пожарна водойома 4 17 847,89
Пожарний водойом 2 100м.кв 17 847,89
Пожежна водойма 3 17 847,89
Пожежне депо 77 116,97
Прибор ПЧП-3 6 126,94
Прилад числа падiння ПЧП-15 29 041,64 29 041,64
Примiщення КПП 144 277,61
Принтер Canon LBP-3010 890,00
Пробовiдбiрник Gamet 610 A 151 943,75
Пурка ПХ -2 з весами ТВЕ-3-0,1,4кл 3кг 7 210,83
Пурка ПХ-2 без ваги 6 360,00
Резервуар 50м куб. 1 426,20
Резервуар 50м куб. 2 852,40
Резервуар 50м куб. 2 852,40
Розсiв лабораторний У-1ЕПЛ 12 381,41 12 381,41
Розсiйник лабораторний РЛУ-1 7 600,00
Сепаратор ац 1БСШ скл.13 реконст.нар. 33 152,35
Сепаратор БСХ -100 з ПК з розподiлювачем потоку 17 538,00 117 524,64
Сепаратор БСХ-200 342 073,29
Сепаратор попередньої очистки СПО-50 60 395,00
Сервiсеа галерея з оцинкованої сталi/118шт/ 271 933,36
Система дистанцiйного контролю 63 162,64
Скальператор СЗ-100 25 416,67
Склад готової продукцiї №1 в тарi 76 739,82
Склад готової продукцiї 2 117 550,75
Скребковий транспортер iз оцинкованої сталi 40м 284 333,33
Скребковий транспортер iз оцинкованої сталi 45м 294 533,33
Скребковий транспортер iз оцинкованої сталi 56м 398 000,00
Скребковий транспортер iз оцинкованої сталi 60м 393 000,00
Скребковий транспортер iз оцинкованої сталi 63м 412 333,33
Станок 1М63 токарний 287,24
Станок для сверлiння 443,82
Станок консульно-фрезерний 388,87
Станок токарний гвинторiзний АК-62 1 723,86
Станок фрезерний 6720 НФ-1 5 643,39
Сховище пiд млин 397 715,04
Технiчна площадка до з/с Україна -50 615 026,51
Топка зерносушарки ЗСЖ 17 10 799,27
Транспортер ТМ-62 2 475,23
Транспортер ТС-50 15 919,32
Трансформатор 2 376,43
Трансформатор ТМ-250/10 У106/0,4 25 763,33
Тривожна кнопка 15 3 646,24
Тр-тер верх.галереї мiж вишкою скл.13 i ЗСЖ-17 17 791,66
Тр-тер верх.мiж вишкою i скл.11 1 048,41
Тр-тер вишки скл. 8-скл.10 19 395,53
Тр-тер вiдпуску скл.8 на з/д 26 097,61
Тр-тер ЗСЖ 17 i вишкою скл.8 44 456,18
Тр-тер ниж.прием. скл.8-бун. 963,59
Тр-тер ниж.прием. скл.8-бун. 963,59
Тр-тер прох.гал. скл.9 нижний 19 486,60
Туалет №1 3 213,00
Туалет №2 3 855,52
Туалет на 2 очка 5 072,55
Туалет на 2 очка 1 464,52
Шафа сушильна СЕШ -ЗМУ 8 333,33 8 333,33

В 2012 роцi пiдприємство побудувало зерносушарку "Україна-50", вiдновило роботу основних галузей: збереження зерна та його доробка, виробництво борошна.
В 2013 роцi не було вiдчуження та придбання активiв.
В 2014 роцi не було вiдчуження та придбання активiв.
В 2015 роцi не було вiдчуження та придбання активiв.
В 2016 роцi було придбано активiв на сум 1425 тис.грн., вибуло активiв на суму - 1088 тис.грн.
Пiдприємство не планує будь-якi значнi iнвестицiї або придбання, пов"язанi з господарською дiяльнiстю.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; Правочини з власниками iстотної участi, членами наглядової ради, членами виконавчого органу, афiлiйованими особами протягом звiтного року не укладались.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; Мiсцезнаходження основних засобiв емiтента: Вiнницька обл., Тиврiвський район, м. Гнiвань, вул. Промислова. Дане розташування є економiчно вигiдним так, як воно розташоване уздовж траси Тиврiв – Вiнниця (18 км. до смт. Тиврiв, та 18 км. до м. Вiнниця), також повз елеватор проходить залiзнична колiя (Пiвденно-Захiдна залiзниця).
На елеваторi встановленнi:
•Зерносушарка SUKUP 3518U, потужнiстю 100 т/год.;
•Зерносушарка UGT 6213, потужнiстю 80 т/год.
•Зерносушарка «ДСП – 32» (2 шт.), потужнiстю 32 т/год.
•Транспортери стацiонарнi ТМ 62, 18 шт. потужнiстю 900 т/год.
•Норiї НЦ 50 (100), 14 шт. потужнiстю 900 т/год.
•Транспортери пересувнi ТЗ 50, 4 шт. потужнiстю 200 т/год.
•Навантажувачi КШП 5(6), 5 шт. потужнiстю 250 т/год.
•Сепаратор БЦС-50, 1 шт. потужнiстю 50 т/год.
•Сепаратори БСХ-100, 2 шт. потужнiстю 200 т/год.
•Сепаратор БСХ-200, 1 шт. потужнiстю 200 т/год.
•Сепаратор СПО-50, 1 шт. потужнiстю 50 т/год.

Первiсна вартiсть основних засобiв 35504 тис.грн. Сума нарахованого зносу 6739 тис.грн.
Ступiнь зносу 19%, ступiнь використання 81%.
В 2016 роцi нараховано амортизацiї: будiвлi та споруди 1416 тис. грн., машини та обладнання 180 тис.грн., транспортнi засоби 1 тис. грн., iнструменти 25 тис.грн., iншi 6 тис. грн.
На балансi товариства рахуються повнiстю зношенi основнi засоби, первiсна вартiсть яких складає 133,5 тис. грн.

Товариство виступило майновим поручителем перед третiми особами шляхом передачi в iпотеку нерухомого майна i земельних дiлянок, загальна вартiсть яких за первiсною вартiстю склала 28641,2 тис. грн. та обладнання, первiсна вартiсть якого склала 4 183,3 тис. грн.
Основнi засоби всiх груп використовуються за призначенням. Термiн та умови використання основних засобiв вiдповiдають нормам.

Екологiчних питань, якi можуть позначитись на використаннi активiв пiдприємства немає.
У найближчий час пiдприємство планує капiтальне будiвництво елеватора по зберiганню зернових культур.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Основною проблемою є вiдсутнiсть обiгових коштiв, тягар дебiторської заборгованостi, податкове навантаження, що не дають можливостi вести стабiльну закупiвлю сировини. Також iстотними факторами, якi впливають на фiнансовий стан товариства є зниження рашiрiв кредитних ставок в банках, державна допомога пiдприємству на законодавчому рiвнi в питаннi зменшення дебiторської заборгованостi. Пiдприємство має значний ступiнь залежностi вiд законодавчих або економiчних обмежень.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; На протязi звiтного року не було виплат штрафних санкцiй(штраф, пеня, неустойка) i компенсацiй за порушення чинного законодавства.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; На пiдприємствi достатньо робочого капiталу для поточних проблем. Фiнансування дiяльностi емiтента здiйснюється за власнi кошти. Пiдприємство користується кредитними ресурсами. Можливi шляхи для покращення лiквiдностi за оцiнками фахiвцiв емiтента полягають в проведеннi заходiв по збiльшенню об'ємiв приймання, зберiгання, сушки та переробки зерна.


вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; Укладених, але ще не виконаних договорiв не має.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); Пiдприємство планує збiльшити виробництво продуктiв борошномельно-крупяної промисловостi.
Iстотними факторами, якi можуть в подальшому вплинути на дiяльнiсть пiдприємства є соцiально-економiчнi та полiтичнi фактори.
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; Дослiджень та розробок за звiтний рiк ПрАТ не здiйснювало.
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; В судових справах емiтент не задiяний.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. Товариство виступило майновим поручителем перед третiми особами шляхом передання в iпотеку свого нерухомого майна i земельних дiлянок, загальна вартiсть яких за первiсною вартiстю склала 28 641,2 тис. грн. та обладнання, первiсна вартiсть якого склала 4 183,3 тис. грн.
За пiдсумками 2016 року товариство отримало збиток в сумi 1 868 тис. грн. Станом на 31.12.2016 року чистi активи товариства стали меншi за його статутний капiтал на 7 395 тис. грн.
В даний час товариство здiйснює свою дiяльнiсть в умовах економiчної i полiтичної кризи. На сьогоднi складно визначити, якi заходи буде вживати керiвництво країни у зв’язку з iснуючою нестабiльнiстю в економiцi держави, тому не можливо оцiнити вплив, який буде мати економiчна та полiтична криза на фiнансовий стан товариства та результати його дiяльностi в майбутньому.